محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب

قطع رحلی

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”7″]

قطع رقعی

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”6″]

قطع وزیری

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”1″]

معرفی بخش محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب

موسسه چاپ و نشر کتاب اندیشه بخش محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب هزینه چاپ کتاب خود را با بالاترین دقت توسط برنامه نویسان با تجربه طراحی و عرضه کرده است. در این بخش شما می‌توانید با دقت نسبتاً بالا هزینه چاپ کتاب خود را برآورد نمایید. در رابطه با این بخش باید اشاره شود که در برخی مواقع ممکن است وب‌سایت‌هایی هزینه‌های بسیار پایینی را به صورت آنلاین ارائه دهند که در موقع ارسال کتاب برای چاپ این هزینه‌ها افزایش یابد. در بخش محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب سایت اندیشه تمامی هزینه‌های چاپ کتاب از جمله صفحه آرایی، طراحی جلد، چاپ، صحافی و اخذ مجوزها لحاظ شده است. بنابراین هزینه‌ای که در این بخش دریافت خواهید کرد هزینه نهایی و قطعی خواهد بود. البته استثناهایی مانند افزایش تعداد صفحات و داشتن صفحات رنگی به صورت جداگانه محاسبه می‌گردند اما اگر کتاب شما فاقد صفحه رنگی باشد و تعداد صفحات آن نیز مشخص باشد این هزینه تقریباً دقیق خواهد بود.

چرا باید هزینه چاپ کتاب خود را قبل از چاپ محاسبه کنید؟

بسیاری از نویسندگان و مترجمین شناختی از میزان هزینه‌‌های احتمالی برای چاپ کتاب ندارند. همین عامل سبب شده است که پس از تالیف یا ترجمه یک کتاب و با مشاهده هزینه‌ها، فایل خود را بایگانی کرده و به دنبال چاپ کتاب خود نروند. موسسه چاپ کتاب اندیشه با طراحی بخش محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب به شما کمک نموده است که قبل از هر اقدامی از هزینه‌های چاپ کتاب خود آگاه شوید. در این بخش سعی شده است کمترین میزان هزینه‌ها لحاظ شود و به همین دلیل هزینه چاپ یک کتاب در تیراژ پایین به کمتر از یک میلیون تومان رسیده است. شما نیز می‌توانید از این بخش استفاده نمایید تا قبل از انجام هر اقدامی برآوردی از بودجه لازم برای چاپ کتاب خود داشته باشید.

دقت بخش محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب چقدر است؟

در این بخش با استفاده از همکاری برنامه نویسان و با مشارکت مدیران موسسه بالاترین دقت برآورد هزینه لحاظ شده است. به این منظور تمامی فاکتورهای بخش چاپ کتاب که به بیش از 20 فاکتور می‌رسد در محاسبه این بخش در نظر گرفته شده است. فاکتورهایی مانند هزینه صحافی، صفحه آرایی، طراحی جلد، چاپخانه، جنس کاغذ استاندارد و سایر موارد در این فرمول‌ها وجود دارد. بنابراین می‌توان گفت که قیمت نهایی به دست آمده با حداکثر 5 درصد اختلاف همان قیمتی است که در نهایت کتاب چاپ شده به دست شما می‌رسد.