e book - چاپ کتاب الکترونیکی

چاپ کتاب الکترونیکی

با افزایش استفاده از گوشی موبایل، تبلت و کامپیوترهای شخصی، میزان فروش کتاب‌های الکترونیکی نیز افزایش یافته است. چاپ کتاب الکترونیکی می‌تواند نقش زیادی در کم کردن هزینه‌ها و افزایش فروش کتاب‌ها داشته باشد. در بسیاری از کشورهای دنیا میزان استفاده از کتاب الکترونیکی از کتاب‌های کاغذی پیشی گرفته است و در ایران نیز در چند سال اخیر کتاب‌های الکترونیکی به شدت محبوب شده‌اند. موسسه چاپ کتاب اندیشه آماده همکاری با نویسندگان و مترجمین گرامی برای چاپ کتاب الکترونیکی و بازاریابی کتاب‌های چاپ شده می‌باشد. برای آشنایی با خدمات موسسه اندیشه در این حوزه، با ما همراه باشید.

چرا چاپ کتاب الکترونیکی بهتر است؟

زمانی که شما برای چاپ هر گونه کتابی اقدام می‌نمایید و تمامی مراحل اخذ مجوز را طی می‌کنید، می‌توانید کتاب خود را هم به صورت کاغذی و هم به صورت الکترونیکی منتشر کنید. از سوی دیگر هزینه انتشار یک کتاب به صورت الکترونیکی پس از طی این مراحل صفر است، درحالی که کتاب کاغذی پس از اخذ مجوزها برای چاپ به چاپخانه ارسال می‌گردد و هزینه اصلی آن آغاز می‌گردد. بنابراین شما می‌توانید بدون دردسرهایی که در هنگام چاپ کتاب‌های کاغذی وجود دارد، کتاب الکترونیکی خود را به صورت گسترده منتشر نمایید.

در برخی موارد مولفین و مترجمین گرامی تصور می‌کنند که منظور از چاپ الکترونیکی چاپ کتاب به صورت pdf است. در واقع کتاب به صورت pdf چاپ نمی‌شود چرا که به راحتی می‌تواند در فضای وب پخش شود. در حالت الکترونیکی کتاب شما برای استفاده در نرم افزارهای موبایلی یا کامپیوتری که دارای امنیت بالا هستند آماده سازی می‌شود.

+بیشتر بخوانید: کدام محبوب‌تر است؟ کتاب کاغذی یا کتاب الکترونیکی

بازاریابی و فروش کتاب‌های دیجیتال

یکی از مزایای چاپ ای بوک e-book این است که بازاریابی آن بسیار آسان است. هم اکنون ده‌ها اپلیکیشن کتاب الکترونیکی با میلیون‌ها کاربر در ایران فعالیت دارند. بنابراین شما به محض انتشار کتاب خود، با مخاطبان میلیونی مواجه خواهید شد و اگر کتاب شما کیفیت مطلوبی داشته باشد و بازخوردهای خوبی دریافت کند روز به روز بر میزان فروش آن افزوده خواهد شد. همچنین شما می‌توانید کتاب خود را از طریق پیج‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید و دوستان و آشنایان خود را به خرید کتاب‌تان دعوت کنید.

خدمات موسسه اندیشه در این حوزه

موسسه چاپ کتاب اندیشه درحال حاضر دارای چهار انتشارات زیرمجموعه می‌باشد و کتاب‌های مختلف علمی، دانشگاهی، شعر، رمان و سایر کتاب‌ها را به چاپ می‌رساند. این موسسه با بیشتر اپلیکیشن‌های فروش کتاب الکترونیکی دارای قرار داد است و کتاب‌های این مجموعه به سرعت در این اپ‌ها بارگذاری می‌شود. از سوی دیگر موسسه اندیشه صاحب ده‌ها وبسایت با بازدید چند ده‌ هزار نفری در روز است و از این شبکه گسترده برای تبلیغ کتاب‌های با کیفیت خود استفاده می‌نماید. در کنار این موارد، استفاده از ایمیل‌های تبلیغاتی سبب آشنا شدن مخاطبان ایمیلی با کتاب شما خواهد شد. مجموعه این عوامل سبب افزایش احتمال موفقیت کتاب‌ها می‌شود.

شما هم اکنون می‌توانید ضمن تماس با موسسه چاپ کتاب اندیشه از خدمات مشاوره رایگان ما در زمینه چاپ کتاب الکترونیکی استفاده نمایید. همکاران ما به تمامی سوالات شما با دقت زیاد و در کمترین زمان پاسخ خواهند داد. با توجه به اطلاعات کسب شده، شما می‌توانید نسبت به اتخاذ تصمیمی مناسب برای چاپ کتاب خود اقدام نمایید. لازم به ذکر است که اگر کتابی برای چاپ دارید، تنها کافی است فایل اولیه آن را به ما تحویل دهید و کتاب نهایی خود را با بالاترین کیفیت به صورت چاپ شده یا الکترونیکی از ما تحویل بگیرید.