low book publiesh - چاپ کتاب با تیراژ کم

چاپ کتاب با تیراژ کم

بسیاری از افرادی که علاقه به چاپ کتاب دارند دوست دارند در ابتدا نسخه‌های محدودی از کتاب خود را به چاپ برسانند. چاپ کتاب با تیراژ کم چندین فایده و مزیت دارد. موسسه چاپ کتاب اندیشه آماده همکاری با نویسندگان و مترجمین گرامی در زمینه چاپ کتاب با تیراژ کم می‌باشد. برای آشنایی با مزایای چاپ کتاب با تیراژ پایین و همچنین خدمات ما در این زمینه با ما همراه باشید.

مزایای چاپ کتاب با تیراژ کم

امکان ارزیابی بازار فروش کتاب: اگر شما 10 هزار نسخه از کتاب خود را چاپ کنید اما پس از چاپ متوجه شوید که فروش کتاب آن‌گونه که شما پیش بینی کرده‌اید نیست دیگر راهی برای بازگشت ندارید. اگر به چاپ کتاب با تیراژ پایین و محدود اقدام نمایید می‌توانید برآوردی از میزان فروش کتاب به دست بیاورید و مطابق با آن اقدام به چاپ نسخه‌های بعدی نمایید.

دریافت بازخوردها: یکی دیگر از مزایای چاپ کتاب با تیراژ کم این است که می‌توانید آن را در چاپ نخست به اطرافیان، دوستان، همکاران و حتی نویسندگان و مترجمین صاحب نام ارسال کنید و بازخوردهای آنان را نسبت به محتوای کتاب دریافت نمایید. این بازخوردها کمک بسیار زیادی به رفع مشکلات و افزایش کیفیت کتاب شما خواهند کرد.

بررسی کیفیت چاپ: از مزایای دیگری چاپ کتاب با تیراژ پایین این است که می‌توانید کیفیت چاپ و صحافی آن را بررسی نمایید و برای چاپ در تیراژ بالا تصمیم بهتری بگیرید. در برخی موارد پس از چاپ مشخص می‌شود که می‌توان در بخش‌هایی از کتاب تغییراتی ایجاد کرد تا برای چاپ نهایی و در تیراژ بالا کتاب بهتری تحویل خوانندگان گردد.

پایین نگه داشتن هزینه‌ها: پرداخت هزینه چاپ کتاب در تیراژ بالا کاری دشوار است. به دلیل افزایش هزینه‌های چاپ حتی ناشران بزرگ نیز از چاپ کتاب‌ها در تیراژ بالا پرهیز می‌کنند. بنابراین می‌توانید به مرور و با فروش رفتن کتاب نسبت به چاپ تعداد دیگری از کتاب خود اقدام نمایید.

خدمات چاپ کتاب اندیشه در زمینه چاپ کتاب با تیراژ پایین

موسسه چاپ کتاب اندیشه آمادگی دارد در زمینه چاپ کتاب شما در تیراژ‌های پایین خدمات مختلفی را ارائه دهد. شما می‌توانید فایل اولیه کتاب خود را به این موسسه تحویل دهید و کتاب نهایی خود را با بالاترین کیفیت از ما تحویل بگیرید. همکاران ما به صورت گام به گام و مرحله به مرحله اقدام به اخذ مجوزها، صفحه آرایی، ویراستاری، طراحی جلد، چاپ و صحافی کتاب خواهند کرد.

برای استفاده از خدمات ما کافی است به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و از خدمات مشاوره آنلاین ما استفاده نمایید. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان پاسخ سوالات شما را از طریق روش‌های ارتباطی مورد نظر به شما ارائه خواهد داد. همچنین می‌توانید از خدمات آنلاین ما از جمله محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب استفاده نمایید.