law politics1 book - چاپ کتاب حقوق و علوم سیاسی

چاپ کتاب حقوق و علوم سیاسی

موسسه چاپ کتاب اندیشه آماده همکاری با دانشجویان، اساتید و پژوهشگران برای چاپ کتاب حقوق و علوم سیاسی می‌باشد. علوم سیاسی و حقوق از جمله رشته‌های دانشگاهی محبوب در ایران است و در رشته‌های علوم انسانی جزو رشته‌های با اعتبار بالا به شمار می‌روند. برای چاپ کتاب در این دو حوزه راه‌های مختلفی وجود دارد و با استفاده از خدمات موسسه اندیشه می‌توانید با کمترین هزینه و در کمترین زمان کتاب خود را منتشر نمایید. در ادامه با خدمات موسسه چاپ کتاب اندیشه بیشتر آشنا خواهید شد.

روش‌های چاپ کتاب حقوق و علوم سیاسی

ترجمه کتاب: برای چاپ کتاب حقوق و علوم سیاسی نخستین روش ترجمه کتاب است. ترجمه کتاب می‌تواند به دلیل سرعت بالا گزینه مناسبی باشد. شما می‌توانید از بین هزاران کتابی که در هر سال در حوزه حقوق و علوم سیاسی در سراسر دنیا چاپ می‌شوند مواردی را با حجم مناسب و متناسب با حوزه تخصصی خود انتخاب نمایید. البته در انتخاب کتاب باید به تفاوت‌های حقوقی و سیاسی کشورهای مختلف توجه نمایید.

تالیف کتاب: تالیف کتاب به خصوص در رشته حقوق می‌تواند گزینه مناسبی برای اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی باشد. تالیف کتاب نسبت به ترجمه کتاب زمان و انرژی بیشتری نیاز دارد اما از سوی دیگر اعتبار علمی بالاتری نیز دارد. در تالیف کتاب باید دقت شود که کتاب مورد نظر مطابق با نیاز بازار و جامعه هدف باشد و از سوی دیگر نویسنده نیز در آن حوزه تخصص داشته باشد. صدها عنوان کتاب تالیفی در رشته حقوق و علوم سیاسی در ایران وجود دارد که بسیار موفق بوده‌اند اما از سوی دیگر موارد ناموفق زیادی نیز وجود دارد.

تبدیل پایان نامه به کتاب: یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای نشر کتاب حقوق و علوم سیاسی تبدیل پایان نامه به کتاب است. به دلیل اینکه پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری مورد بررسی و تایید چندین استاد قرار می‌گیرند پتانسیل بسیار بالایی برای تبدیل شدن به کتاب را دارند. نمونه‌های موفق زیادی از کتاب‌ها در ایران وجود دارد که حاصل کار پژوهشی دانشجویان در دوره کارشناسی ارشد و دکتری هستند.

خدمات موسسه اندیشه در زمینه چاپ کتاب

موسسه چاپ کتاب اندیشه با مجوزهای رسمی و با دارا بودن چهار انتشارات زیرمجموعه خود، آماده همکاری با شما برای چاپ کتاب حقوق و علوم سیاسی است. تنها کافی است فایل اولیه کتاب خود را به موسسه تحویل دهید و در کمترین زمان و با کمترین هزینه کتاب خود را با بالاترین کیفیت و با تمامی مجوزها از ما تحویل بگیرید. موسسه اندیشه تمامی مراحل اخذ مجوزها، طراحی جلد، صفحه آرایی، چاپ و صحافی را با بالاترین دقت انجام می‌دهد.

همچنین شما می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده نمایید. با استفاده از مشاوره رایگان می‌توانید اطلاعات کاملی درباره فرایندهای چاپ کتاب کسب نمایید و بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. همچنین می‌توانید از بخش محاسبه آنلاین هزینه کتاب نسبت به برآورد هزینه نهایی کتاب خود اقدام نمایید.