school books - چاپ کتاب درسی

چاپ کتاب درسی

کشور ایران از جمله کشورهایی است که تعداد بسیار زیادی دانش آموز و دانشجو در آن مشغول به تحصیل هستند. همین عامل سبب شده است که استقبال از کتاب‌های درسی در کشور ما زیاد باشد. همچنین به دلیل سیستم خاص آموزش و پرورش در ایران، کتاب‌های درسی برای موفقیت در آزمون‌های ورودی دانشگاه‌ها و مقاطع تحصیلات تکمیلی ضروری به نظر می‌رسند. موسسه چاپ کتاب اندیشه آماده همکاری با اساتید و دانشجویان در زمینه چاپ کتاب درسی می‌باشد.

انواع کتاب در چاپ کتاب درسی

چاپ کتاب درسی برای دانش آموزان: بیشترین مخاطبان کتاب‌های درسی دانش آموزان هستند. اگر شما یکی از برگزیدگان کنکور، مدرس دانشگاه و یا معلم مدرسه می‌باشید می‌توانید برای چاپ کتاب درسی ویژه دانش آموزان اقدام نمایید. بسیاری از افرادی که در کنکور دارای رتبه‌‌های برتر هستند می‌توانند جزوات خود را به کتاب درسی تبدیل نمایند. همچنین اساتید و معلمانی که سال‌ها سابقه تدریس و آموزش دارند می‌توانند اطلاعات خود را در قالب کتاب‌های ارزشمند به بازار ارائه دهند.

چاپ کتاب برای دانش آموزان: اساتید دانشگاه و دانشجویان دارای رتبه برتر در آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری می‌توانند جزوات و خلاصه مباحث خود به صورت کتاب به چاپ برسانند. به دلیل استقبال بسیار زیاد از کتاب‌های کارشناسی ارشد و دکتری، می‌توانید در این زمینه اقدام کنید و با بهره‌گیری از تجربیات همکاران ما، کتاب‌های پرفروشی را به صورت کتاب کمکی به چاپ برسانید.

چاپ کتاب ویژه اساتید دانشگاه: بسیاری از اساتید دانشگاه‌ها دارای جزوه‌های اختصاصی برای دروس خود هستند و آن جزوه‌ها را در کلاس‌های خود تدریس می‌کنند. در برخی موارد این جزوه‌ها دارای چنان کیفیت و شهرتی هستند که حتی در آزمون‌های دانشگاهی نیز به عنوان مرجع مورد استفاده قرار می‌گیرند و دانشجویان سایر دانشگاه‌ها نیز تمایل به دریافت این جزوه‌ها را دارند. این اساتید گرامی می‌توانند برای چاپ کتاب درسی اقدام نمایند و به جای جزوه، کتاب خود را به عنوان منبع درسی معرفی کنند.

خدمات ما در زمینه چاپ کتاب‌های درسی

موسسه چاپ کتاب اندیشه آمادگی دارد با دانشجویان، اساتید و معلمان گرامی در زمینه چاپ کتاب درسی همکاری نماید. این همکاری به این صورت است که شما تنها کافی است متن اولیه کتاب خود را به موسسه تحویل دهید و کتاب نهایی چاپ شده خود را با بالاترین کیفیت از ما دریافت نمایید. همکاران ما تمامی مراحل مربوط به ویراستاری، صفحه آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوزها، چاپ و صحافی را به انجام خواهند رساند. همچنین در مراحل مختلف چاپ از جمله در مرحله صفحه آرایی و طراحی جلد از نظرات نویسندگان کتاب نیز استفاده خواهد شد.

برای استفاده از مشاوره رایگان در زمینه چاپ کتاب خود می‌توانید با همکاران ما در موسسه چاپ کتاب اندیشه تماس بگیرید. همچنین شما می‌توانید از خدمات آنلاین ما به خصوص بخش محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب بر روی وبسایت موسسه اندیشه استفاده نمایید.