psychology book - چاپ کتاب روانشناسی

چاپ کتاب روانشناسی

رشته روانشناسی از جمله رشته‌هایی است که کتاب‌های آن بسیار پرفروش هستند. برخلاف برخی دیگر از رشته‌های دانشگاهی، مخاطبان کتاب‌های روانشناسی هم خود روانشناسان و هم عموم مردم هستند. بنابراین روانشناسان نیز بر حسب نیاز کتاب‌های آکادمیک برای دانشجویان و اساتید این رشته یا کتاب‌های عمومی برای استفاده مردم می‌نویسند. چاپ کتاب روانشناسی در ایران نیز رونق بسیار زیادی دارد و اساتید و دانشجویان روانشناسی هر ساله کتاب‌های بسیار زیادی را به صورت ترجمه یا تالیف به چاپ می‌رسانند. با موسسه چاپ کتاب اندیشه همراه باشید تا در زمینه چاپ کتاب روانشناسی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

انواع کتاب در چاپ کتاب روانشناسی

کتاب‌های آکادمیک: بخشی از کتاب‌های روانشناسی برای خود روانشناسان ترجمه یا تالیف می‌شوند. این کتاب‌ها عموماً توسط اساتید دانشگاه‌ها، دانشجویان، روانشناسان و مشاوران مورد استفاده قرار می‌گیرند. محتوای چنین کتاب‌هایی تخصصی است و برای مخاطب عام قابل استفاده نیست. این کتاب‌ها بیشتر ترجمه می‌شوند چرا که کتاب‌های روانشناسی خوبی در سطح جهان در هر سال به چاپ می‌رسد. اساتید و دانشجویان روانشناسی می‌توانند با ترجمه و یا تالیف چنین کتاب‌‌هایی به ارتقاء جایگاه خود در بین روانشناسان کمک نمایند.

کتاب‌های روانشناسی عمومی: این قبیل کتاب‌ها برای عموم مردم نوشته می‌شوند اما در عین حال محتوای علمی دارند. برای مثال آموزش‌هایی در زمینه کنترل افسردگی، خشم یا اضطراب ارائه می‌دهند. در انتخاب چنین کتاب‌هایی باید دقت شود که دارای محتوای ارزشمند باشد. در این حوزه نیز می‌توان هم به ترجمه آثار بی‌شمار خارجی و هم تالیف پرداخت.

کتاب‌های انگیزشی: این قبیل کتاب‌ها اگرچه در بین عموم مردم به عنوان کتاب‌های روانشناسی در نظر گرفته می‌شوند اما واقعیت این است که چنین کتاب‌هایی منطبق با هیچ یک از اصول علم روانشناسی نیستند. چنین کتاب‌هایی در بازار فروش بسیار پرفروش هستند اما در بین روانشناسان با عنوان کتاب‌های زرد شناخته می‌شوند. شما می‌توانید به ترجمه آثار این حوزه بپردازید. نمونه‌های تالیفی چنین کتاب‌هایی نیز وجود دارد اما با استقبال مخاطبان روبرو نشده است.

خدمات ما در این حوزه

موسسه چاپ کتاب اندیشه با دارا بودن چهار انتشارات ثبت شده آماده همکاری با شما در زمینه چاپ کتاب‌های روانشناسی می‌باشد. در این موسسه هم اکنون تعداد زیادی از اساتید و دانشجویان دکتری روانشناسی حضور دارند که بر کیفیت کتاب‌های ارائه شده نظارت دارند و در صورت نیاز به ویراستاری آن‌ها اقدام می‌نمایند. شما نیز اگر کتابی را ترجمه یا تالیف کرده‌اید می‌توانید برای چاپ آن‌ها از خدمات موسسه اندیشه استفاده نمایید.

همکاران ما در موسسه چاپ کتاب اندیشه آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان به اساتید، دانشجویان و پژوهشگران روانشناسی هستند. همچنین شما می‌توانید تنها با ارائه فایل اولیه کتاب خود، سایر مراحل چاپ را به ما بسپارید و کتاب نهایی آماده شده خود را از ما تحویل بگیرید. علاوه بر این می‌توانید به صورت آنلاین به محاسبه هزینه چاپ کتاب خود بپردازید.