civil book - چاپ کتاب عمران و معماری

چاپ کتاب عمران و معماری

موسسه چاپ کتاب اندیشه آماده همکاری با اساتید، دانشجویان و پژوهشگران در زمینه چاپ کتاب عمران و معماری می‌باشد. رشته‌های عمران و معماری از جمله رشته‌های دانشگاهی محبوب و پرمتقاضی در ایران هستند. در سطح جهان نیز هر ساله هزاران کتاب در این رشته‌ها تالیف و منتشر می‌شود که می‌توان به ترجمه آن‌ها اقدام نمود. همچنین می‌توان با توجه به شرایط جغرافیایی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی داخل کشور کتابی را در این حوزه تالیف نمود. در ادامه با خدمات موسسه چاپ کتاب اندیشه در این زمینه بیشتر آشنا خواهید شد.

انواع روش‌های چاپ کتاب عمران و معماری

ترجمه کتاب: در روش نخست که ساده‌ترین روش نیز هست می‌توان کتابی مناسب در این حوزه‌ها که در خارج از کشور منتشر شده‌اند را پیدا کرد و نسبت به ترجمه آن‌ها اقدام نمود. ترجمه کتاب چند ویژگی خوب دارد. اول اینکه می‌توان کتاب‌هایی با حجم کم را یافت که شاید بتوان در کمتر از یک ماه آن‌ها را ترجمه نمود. دوم اینکه می‌توان قبل از ترجمه کتاب در مورد آن بررسی‌های لازم را انجام داد و از فروش آن در بازار جهانی و همچنین معتبر بودن نویسنده آن مطمئن شد. به صورت کلی می‌توان گفت که ترجمه یکی از بهترین روش‌های چاپ کتاب عمران و معماری است که با کمترین هزینه و در کمترین زمان قابل انجام است.

تالیف کتاب: اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در یک حوزه خاص این دو رشته دارای تخصص و مطالعه کافی هستند می‌توانند نسبت به تالیف کتاب اقدام نمایند. تالیف کتاب نسبت به ترجمه کتاب دشوارتر و زمان‌بر تر است اما اعتبار بیشتری نیز نسبت به ترجمه دارد. تالیف کتاب اگر با علم کافی صورت بگیرد و همچنین براساس شرایط فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور باشد می‌تواند سبب موفقیت نویسنده و اعتبار عملی برای وی شود. موسسه اندیشه آمادگی دارد با همکاری ویراستاران حرفه‌ای و متخصص در رشته عمران و معماری، کتابی با بالاترین استانداردها را طراحی و چاپ نماید.

تبدیل پایان نامه به کتاب: اگر فردی در دوره کارشناسی ارشد و دکتری خود پایان نامه‌ای نوشته است می‌تواند نسبت به تبدیل آن به کتاب اقدام نماید. تبدیل پایان نامه به کتاب در زمانی کوتاه و در چند روز قابل انجام است و پس از آن کتاب به سرعت وارد چرخه چاپ و انتشار می‌شود. شما می‌توانید برای چاپ کتاب عمران و معماری خود از طریق پایان نامه با موسسه اندیشه تماس بگیرید.

خدمات موسسه اندیشه در این حوزه

موسسه چاپ کتاب اندیشه بیش از ۱۰ سال در حوزه چاپ کتاب فعالیت نموده است و دارای چهار انتشارات زیرمجموعه می‌باشد. بنابراین شما می‌توانید فایل اولیه کتاب خود را به موسسه تحویل دهید و در زمانی کوتاه کتاب چاپ شده خود را با تمامی مجوزها و با بالاترین کیفیت طراحی و چاپ تحویل بگیرید. شما می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان ما در زمینه انتشار کتاب عمران و معماری استفاده نمایید. همکاران ما سوالات شما را بررسی و در زمانی کوتاه پاسخ آن را برای شما ارسال خواهند کرد تا در فرایند چاپ کتاب خود تصمیم‌های بهتری اخذ نمایید. همچنین با مراجعه به صفحه برآورد آنلاین هزینه چاپ کتاب، می‌توانید تخمینی دقیق از هزینه‌های نهایی خود برای چاپ کتاب را به دست آورید.